| ספק כח | 230W 92% |
| מותג | Dell |
| סדרה | Precision 3581 |
| סוג מעבד | Intel Core i7 |
| דגם מעבד | 13700H |
| דור מעבד | דור 13 |
| נפח זיכרון RAM | 32 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 1000 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | NVIDIA RTX A1000 |
| גודל מסך | 15.6 אינטש |
| רזולוציית מסך | 1920x1080 |
| סוג מסך | LCD |
| קצב רענון תצוגה | 60 Hz |
| מסך מגע | ללא |
| משקל | 1.79 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | Windows 11 PRO |
| מצלמת רשת | כולל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | 802.11ax |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| אמצעי אבטחה | לא כולל |
| כונן אופטי | לא כולל |
| אחריות | 3 שנות אחריות Premium Care של היבואן הרשמי באתר הלקוח |