| ספק כח | 230W 92% |
| מותג | Asus |
| סדרה | ROG Strix SCAR 18 |
| סוג מעבד | Intel Core i9 |
| דגם מעבד | 14900HX |
| דור מעבד | דור 14 |
| נפח זיכרון RAM | 32 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 1000+1000 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
| גודל מסך | 18 אינטש |
| רזולוציית מסך | 2560X1600 |
| סוג מסך | LED |
| קצב רענון תצוגה | 240 Hz |
| מסך מגע | ללא |
| משקל | 3.1 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | Windows 11 PRO |
| מצלמת רשת | 1 מגה פיקסל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | 802.11ax |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| אמצעי אבטחה | לא כולל |
| צבע | Off Black |
| התאמה לגיימינג | גיימינג |
| כונן אופטי | לא כולל |
| אחריות | 3 שנות אחריות Premium Care של היבואן הרשמי באתר הלקוח |