| אחריות | שנה |
| ספק כח | 230W 92% |
| מותג | Lenovo |
| סדרה | Yoga Slim 7 Pro |
| סוג מעבד | AMD Ryzen 7 |
| דגם מעבד | 7840HS |
| נפח זיכרון RAM | 16 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 1000 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| גודל מסך | 14.5 אינטש |
| רזולוציית מסך | 3072x1920 |
| קצב רענון תצוגה | 60 Hz |
| מסך מגע | כולל |
| משקל | 1.59 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | Windows 11 PRO |
| מצלמת רשת | כולל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | כולל |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| אמצעי אבטחה | מצלמת IR |
| צבע | Storm Grey |
| כונן אופטי | לא כולל |