| אחריות | שנה |
| ספק כח | 230W 92% |
| מותג | Lenovo |
| סדרה | Yoga Slim 7 Carbon 131AP7 |
| סוג מעבד | Intel Core i5 |
| דגם מעבד | 1240P |
| דור מעבד | דור 12 |
| נפח זיכרון RAM | 8 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 512 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| גודל מסך | 13.3 אינטש |
| רזולוציית מסך | 2560X1600 |
| סוג מסך | IPS |
| קצב רענון תצוגה | 90 Hz |
| מסך מגע | כולל |
| משקל | 0.98 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Home |
| מצלמת רשת | 1 מגה פיקסל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | 802.11ax |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| אמצעי אבטחה | מצלמת IR |
| צבע | Moon White |
| כונן אופטי | לא כולל |