| אחריות | שנה |
| ספק כח | 230W 92% |
| מותג | Asus |
| סדרה | ROG Zephyros M16 |
| סוג מעבד | Intel Core i9 |
| דגם מעבד | 13900H |
| דור מעבד | דור 13 |
| נפח זיכרון RAM | 16 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 1000 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| גודל מסך | 16 אינטש |
| רזולוציית מסך | 2560X1600 |
| סוג מסך | LED |
| קצב רענון תצוגה | 240 Hz |
| מסך מגע | ללא |
| משקל | 2.3 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Home |
| מצלמת רשת | כולל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | WiFi 6E |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| אמצעי אבטחה | מצלמת IR |
| צבע | Off Black AniMe Matrix version |
| כונן אופטי | לא כולל |