| מותג | HP |
| סדרה | ENVY x360 |
| סוג מעבד | Intel Core Ultra 5 |
| דגם מעבד | 125U |
| דור מעבד | Core Ultra דור 1 |
| נפח זיכרון RAM | 16 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 1000 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | Intel Graphics |
| גודל מסך | 14 אינטש |
| רזולוציית מסך | 2880X1800 |
| סוג מסך | OLED |
| קצב רענון תצוגה | 60 Hz |
| מסך מגע | כולל |
| משקל | 1.39 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | מסך מסתובב |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Home |
| מצלמת רשת | כולל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | Wifi 7 |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| אמצעי אבטחה | לא כולל |
| כונן אופטי | לא כולל |
| אחריות | 36 חודשים |