| אחריות | שנה |
| פרטי האחריות | בבית הלקוח (טכנאי) על ידי HP ישראל, תמיכה טכנית בטלפון: 09-8304848 |
| ספק כח | 230W 92% |
| מותג | HP |
| סדרה | Pavilion x360 |
| סוג מעבד | Intel Core i5 |
| דגם מעבד | 1335U |
| דור מעבד | דור 13 |
| נפח זיכרון RAM | 8 GB |
| סוג הזכרון | DDR4 |
| נפח אחסון | 512 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | Intel Iris Xe Graphics |
| גודל מסך | 14 אינטש |
| רזולוציית מסך | 1920x1080 |
| סוג מסך | LCD |
| קצב רענון תצוגה | 60 Hz |
| מסך מגע | כולל |
| משקל | 1.51 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | מסך מסתובב |
| מערכת הפעלה | ללא |
| מצלמת רשת | 1 מגה פיקסל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | WiFi 6 |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| אמצעי אבטחה | לא כולל |
| כונן אופטי | לא כולל |