| ספק כח | 230W 92% |
| מותג | Asus |
| סדרה | ROG Zephyrus G16 |
| סוג מעבד | Intel Core Ultra 9 |
| דגם מעבד | 185H |
| דור מעבד | Core Ultra דור 1 |
| נפח זיכרון RAM | 16 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 2000 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
| גודל מסך | 16 אינטש |
| רזולוציית מסך | 2560X1600 |
| סוג מסך | OLED |
| קצב רענון תצוגה | 240 Hz |
| מסך מגע | ללא |
| משקל | 1.95 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | Windows 11 PRO |
| מצלמת רשת | כולל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | 802.11ax |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| אמצעי אבטחה | מצלמת IR |
| צבע | Eclipse Gray |
| התאמה לגיימינג | גיימינג |
| כונן אופטי | לא כולל |
| אחריות | 3 שנות אחריות Premium Care של היבואן הרשמי באתר הלקוח |