| ספק כח | 230W 92% |
| מותג | Dell |
| סדרה | XPS 16 9640 |
| סוג מעבד | Intel Core Ultra 9 |
| דגם מעבד | 185H |
| דור מעבד | Core Ultra דור 1 |
| נפח זיכרון RAM | 32 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 1000 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| גודל מסך | 16.3 אינטש |
| רזולוציית מסך | 3840x2400 |
| סוג מסך | OLED |
| קצב רענון תצוגה | 60 Hz |
| מסך מגע | כולל |
| משקל | 2.13 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | Windows 11 PRO |
| מצלמת רשת | כולל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | Wifi 7 |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| אמצעי אבטחה | קורא טביעות אצבע |
| כונן אופטי | לא כולל |
| אחריות | 3 שנות אחריות Premium Care של היבואן הרשמי באתר הלקוח |