| אחריות | שנה |
| פרטי האחריות | בבית הלקוח (טכנאי) על ידי HP ישראל, תמיכה טכנית בטלפון: 09-8304848 |
| ספק כח | 230W 92% |
| מותג | HP |
| סדרה | ZBook Studio G11 |
| סוג מעבד | Intel Core Ultra 9 |
| דגם מעבד | 185H |
| דור מעבד | Core Ultra דור 1 |
| נפח זיכרון RAM | 32 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 2000 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | Nvidia RTX 3000 Ada |
| גודל מסך | 16 אינטש |
| רזולוציית מסך | 3840x2400 |
| סוג מסך | IPS |
| קצב רענון תצוגה | 120 Hz |
| מסך מגע | ללא |
| משקל | 1.73 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | Windows 11 PRO |
| מצלמת רשת | כולל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | Wifi 7 |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| אמצעי אבטחה | מצלמת IR |
| כונן אופטי | לא כולל |