| אתר היצרן | למידע נוסף מאתר יצרן |
| חיבורים לספק כוח | 1X16 PIN (3X8PIN, 1X16 PIN (3X8PIN, 1X16 PIN (3X8PIN, 1X16 PIN (3X8PIN, 1X16 PIN (3X8PIN, 1X16 PIN (3X8PIN, 1X16 PIN (3X8PIN, 1X16 PIN (3X8PIN, 1X16 PIN (3X8PIN, 1X16 PIN (3X8PIN, 1X16 PIN (3X8PIN, 1X16 PIN (3X8PIN, 1X16 PIN (3X8PIN, 1X16 PIN (3X8PIN |
| זיכרון | 16GB |
| סוג זיכרון | GDDR7 |
| ממשק זיכרון | 256BIT |
| מהירות מעבד ב-MHZ | 2730 MHz |
| כמה מסכים ניתן לחבר (בתנאי למעבד יש ליבה גרפית) | 4 |
| יציאות HDMI | 1 |
| יציאות Display Port | 3 |
| מינימום דרישת ספק כוח | 850W |
| אורך כרטיס (במ"מ) | 340 |
| תמיכה במערכות הפעלה | windows 10/11 64BIT |
| ממשק כרטיס מסך | PCI Express 5.0 x16 |
| אחריות | 3 שנות אחריות Premium Care של היבואן הרשמי באתר הלקוח |
| מנוע גרפי | NVIDIA GeForce RTX™ 5080 |