| אחריות | שנה |
| ספק כח | 230W 92% |
| מותג | Dell |
| סדרה | XPS 13 9345 |
| סוג מעבד | Qualcomm Snapdragon |
| דגם מעבד | X1E-80-100 |
| דור מעבד | דור 1 |
| נפח זיכרון RAM | 32 GB |
| נפח אחסון | 1000 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | Integrated Qualcomm Adreno GPU |
| גודל מסך | 13.4 אינטש |
| רזולוציית מסך | 2560X1600 |
| סוג מסך | LCD |
| קצב רענון תצוגה | 60 Hz |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | Windows 11 PRO |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | כולל |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| כונן אופטי | לא כולל |