| אחריות | שנה |
| פרטי האחריות | בבית הלקוח (טכנאי) על ידי HP ישראל, תמיכה טכנית בטלפון: 09-8304848 |
| ספק כח | 230W 92% |
| מותג | HP |
| סדרה | ZBook Ultra G1a |
| סוג מעבד | AMD Ryzen AI MAX |
| דגם מעבד | 395 |
| דור מעבד | דור 8 |
| נפח זיכרון RAM | 32 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| כרטיס מסך | AMD Radeon Graphics |
| גודל מסך | 14 אינטש |
| רזולוציית מסך | 2880X1800 |
| סוג מסך | OLED |
| קצב רענון תצוגה | 60 Hz |
| מסך מגע | כולל |
| משקל | 1.57 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Home |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | Wifi 7 |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| כונן אופטי | לא כולל |