| אחריות | שנה |
| פרטי האחריות | בבית הלקוח (טכנאי) על ידי HP ישראל, תמיכה טכנית בטלפון: 09-8304848 |
| ספק כח | 230W 92% |
| מותג | HP |
| סדרה | Omen |
| סוג מעבד | Intel Core Ultra 7 |
| דגם מעבד | 155H |
| דור מעבד | Core Ultra דור 1 |
| נפח זיכרון RAM | 16 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 1000 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| גודל מסך | 14 אינטש |
| רזולוציית מסך | 2880X1800 |
| סוג מסך | OLED |
| מסך מגע | ללא |
| משקל | 1.63 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Home |
| מצלמת רשת | כולל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | Wifi 7 |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| אמצעי אבטחה | מצלמת IR |
| התאמה לגיימינג | גיימינג |
| כונן אופטי | לא כולל |