| Anti-Glare | Anti-Glare |
| מותג | Lenovo |
| סדרה | ThinkPad X13 Gen 6 |
| סוג מעבד | Intel Core Ultra 7 |
| דגם מעבד | 255U |
| דור מעבד | Core Ultra דור 1 |
| מהירות מעבד | 2Ghz |
| נפח זיכרון RAM | 16 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 512 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | Integrated Intel Graphics |
| גודל מסך | 13.3 אינטש |
| רזולוציית מסך | 1920x1200 |
| סוג מסך | IPS |
| קצב רענון תצוגה | 60 Hz |
| מסך מגע | ללא |
| משקל | 0.96 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | Windows 11 PRO |
| מצלמת רשת | כולל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | WiFi 6E |
| מודם סלולארי | כולל |
| אמצעי אבטחה | קורא טביעות אצבע |
| כונן אופטי | לא כולל |