| Anti-Glare | Anti-Glare |
| מותג | Lenovo |
| סדרה | ThinkPad P14s Gen 6 |
| סוג מעבד | AMD Ryzen AI 7 PRO |
| דגם מעבד | 350 |
| מהירות מעבד | 4Ghz |
| נפח זיכרון RAM | 64 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 2000 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | Integrated AMD Radeon 860M |
| גודל מסך | 14 אינטש |
| רזולוציית מסך | 2880X1800 |
| סוג מסך | OLED |
| קצב רענון תצוגה | 60 Hz |
| מסך מגע | כולל |
| משקל | 1.39 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | Windows 11 PRO |
| מצלמת רשת | כולל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | Wifi 7 |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| אמצעי אבטחה | קורא טביעות אצבע |
| כונן אופטי | לא כולל |