| מותג | Lenovo |
| סדרה | ThinkPad X9-15 Gen 1 |
| סוג מעבד | Intel Core Ultra 5 |
| דגם מעבד | 228V |
| דור מעבד | Core Ultra דור 1 |
| נפח זיכרון RAM | 32 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 512 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | Intel Arc 130V GPU |
| גודל מסך | 15.3 אינטש |
| רזולוציית מסך | 2880X1800 |
| סוג מסך | OLED |
| מסך מגע | ללא |
| משקל | 1.4 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | Windows 11 PRO |
| מצלמת רשת | כולל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | Wifi 7 |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| אמצעי אבטחה | קורא טביעות אצבע |
| כונן אופטי | לא כולל |