| Anti-Glare | Anti-Glare |
| אחריות | שנה |
| ספק כח | 230W 92% |
| מותג | Lenovo |
| סדרה | V15 G4 AMN |
| סוג מעבד | AMD Athlon Silver |
| דגם מעבד | 7120U |
| דור מעבד | דור 5 |
| מהירות מעבד | 3.5Ghz |
| נפח זיכרון RAM | 8 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 256 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | Integrated AMD Radeon 610M |
| גודל מסך | 15.6 אינטש |
| רזולוציית מסך | 1920x1080 |
| סוג מסך | LCD |
| קצב רענון תצוגה | 60 Hz |
| מסך מגע | ללא |
| משקל | 1.65 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | ללא |
| מצלמת רשת | 1 מגה פיקסל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | 802.11ac |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| אמצעי אבטחה | לא כולל |
| כונן אופטי | לא כולל |