| אתר היצרן | למידע נוסף מאתר יצרן |
| בלוטוט | BT 5.2 |
| תקופת אחריות | 3 שנים באתר לקוח |
| ליבה גרפית | Intel® UHD Graphics 730 |
| מעבד | Intel® Core™ i3-14100 |
| כונן אופטי | LG DVDRW |
| מערכת הפעלה | Free Dos |
| סוג וויי-פיי | Intel® AX201 Wi-Fi 6 2x2 |
| TPM | TPM 2.0 |
| אחסון | 256GB SSD m.2 Nvme |
| מארז | lenovo |
| לוח | Intel® B760 Chipset |
| קירור מעבד | לא צויין |
| זכרון | 8GB DDR5 |
| חיבורי מסך | VGA + DP +HDMI |
| מקלדת ועכבר | סט חוטי |
| ספק כוח | 180W |
| אחריות |
אחריות יצרן באתר הלקוח,
תמיכה טכנית ופתיחת קריאת שירות בטלפון: 03-9142800,
|