| אחריות | שנה |
| ספק כח | 230W 92% |
| מותג | Acer |
| סדרה | Predator Helios 16 AI |
| סוג מעבד | Intel Core Ultra 9 |
| דגם מעבד | 275HX |
| דור מעבד | Core Ultra דור 1 |
| נפח זיכרון RAM | 64 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 1000+1000 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| גודל מסך | 16 אינטש |
| רזולוציית מסך | 2560X1600 |
| סוג מסך | OLED |
| קצב רענון תצוגה | 240 Hz |
| מסך מגע | ללא |
| משקל | 2.7 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | ללא |
| מצלמת רשת | כולל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | Wifi 7 |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| כונן אופטי | לא כולל |