| פרטי האחריות | אחריות באתר הלקוח על-ידי DELL, טלפון: 1809-444-688 - Basic Support טלפון: 1809-444-693 - Pro Support תמיכה בצ'אט ע"י הזנת SERVICE TAG לחץ כאן |
| מותג | Dell |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Home |
| תצורת 2 in 1 | לא |
| משקל | 1.98 ק"ג |
| סדרה | Dell 16 |
| סוג מעבד | Intel Core 5 |
| דגם מעבד | 120U |
| דור מעבד | Series 1 |
| מהירות מעבד | עד 4.8GHz |
| נפח זיכרון RAM | 8GB |
| סוג זיכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 512GB |
| סוג כונן | NVMe SSD PCIe |
| גודל מסך | 16 אינטש |
| רזולוציית מסך | 1920x1200 |
| סוג מסך | IPS WVA |
| קצב רענון | 165HZ |
| מסך מגע | כן |
| כרטיס מסך | Intel UHD Graphics |
| מצלמת רשת | FHD 1080p עם תריס פרטיות |
| אבטחה | TPM 2.0, Windows Hello |
| חיבורים | USB 3.2 Gen1, USB-C, HDMI 1.4, SD Reader, Audio |
| רשת אלחוטית | Wi‑Fi 6 |
| בלוטוט | Bluetooth 5.3 |
| מקלדת | מוארת עם לוח מספרים |
| רמקולים | Dolby Atmos |
| מטען | 65W USB-C |
| צבע | כסוף |
| חומר מארז | פלסטיק |
| אחריות | 3 שנות אחריות יבואן רשמי |
| EAN | 884116430506 |