| אחריות | שנה |
| פרטי האחריות | בבית הלקוח (טכנאי) על ידי HP ישראל, תמיכה טכנית בטלפון: 09-8304848 |
| ספק כח | 230W 92% |
| מותג | HP |
| סדרה | OmniBook X |
| סוג מעבד | AMD Ryzen 5 |
| נפח זיכרון RAM | 8 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 512 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | AMD Radeon 740M |
| סוג מסך | LCD |
| תצורת 2 in 1 | מסך מסתובב |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Home |
| מצלמת רשת | כולל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | WiFi 6E |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| אמצעי אבטחה | מצלמת IR |
| כונן אופטי | לא כולל |