| אחריות | שנה |
| פרטי האחריות | בבית הלקוח (טכנאי) על ידי HP ישראל, תמיכה טכנית בטלפון: 09-8304848 |
| ספק כח | 230W 92% |
| מותג | HP |
| סדרה | OmniBook 5 Flip |
| סוג מעבד | Intel Core Ultra 5 |
| דגם מעבד | 226V |
| דור מעבד | Core Ultra דור 1 |
| מהירות מעבד | 4.5Ghz |
| נפח זיכרון RAM | 16 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 1000 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | Intel Arc 130V GPU |
| גודל מסך | 14 אינטש |
| רזולוציית מסך | 2880X1800 |
| סוג מסך | OLED |
| מסך מגע | כולל |
| משקל | 1.38 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | מסך מסתובב |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Home |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | WiFi 6E |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| כונן אופטי | לא כולל |