| אחריות | שנה |
| פרטי האחריות | בבית הלקוח (טכנאי) על ידי HP ישראל, תמיכה טכנית בטלפון: 09-8304848 |
| ספק כח | 230W 92% |
| מותג | HP |
| סדרה | EliteBook Ultra G1q |
| סוג מעבד | Qualcomm Snapdragon |
| דגם מעבד | X1E-78-100 |
| דור מעבד | דור 1 |
| נפח זיכרון RAM | 16 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 1000 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | Qualcomm Adreno |
| גודל מסך | 14 אינטש |
| רזולוציית מסך | 2240x1400 |
| סוג מסך | IPS |
| קצב רענון תצוגה | 60 Hz |
| מסך מגע | כולל |
| משקל | 1.34 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | Windows 11 PRO |
| מצלמת רשת | כולל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | WiFi 6E |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| אמצעי אבטחה | מצלמת IR |
| כונן אופטי | לא כולל |