| אחריות | שנה |
| פרטי האחריות | בבית הלקוח (טכנאי) על ידי HP ישראל, תמיכה טכנית בטלפון: 09-8304848 |
| ספק כח | 230W 92% |
| מותג | HP |
| סדרה | HP 250 G9 |
| סוג מעבד | Intel Core i5 |
| דגם מעבד | 1235U |
| דור מעבד | דור 12 |
| מהירות מעבד | 4.4Ghz |
| נפח זיכרון RAM | 8 GB |
| סוג הזכרון | DDR4 |
| נפח אחסון | 256 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | Intel Iris Xe Graphics |
| גודל מסך | 15.6 אינטש |
| רזולוציית מסך | 1920x1080 |
| סוג מסך | LCD |
| קצב רענון תצוגה | 60 Hz |
| מסך מגע | ללא |
| משקל | 1.74 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | ללא |
| מצלמת רשת | כולל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | 802.11ac |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| כונן אופטי | לא כולל |