| Anti-Glare | Anti-Glare |
| מותג | HP |
| סדרה | Victus |
| סוג מעבד | Intel Core i7 |
| דגם מעבד | 13700H |
| דור מעבד | דור 13 |
| נפח זיכרון RAM | 16 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 512 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| גודל מסך | 15.6 אינטש |
| רזולוציית מסך | 2560x1440 |
| סוג מסך | IPS |
| קצב רענון תצוגה | 240 Hz |
| מסך מגע | ללא |
| משקל | 2.33 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Home |
| מצלמת רשת | 1 מגה פיקסל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | WiFi 6 |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| אמצעי אבטחה | לא כולל |
| כונן אופטי | לא כולל |