| מותג | Lenovo |
| סדרה | ThinkBook 14 G4 IML |
| סוג מעבד | Intel Core Ultra 5 |
| דגם מעבד | 125U |
| דור מעבד | Core Ultra דור 1 |
| נפח זיכרון RAM | 16 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 512 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | Integrated Intel Graphics |
| גודל מסך | 14 אינטש |
| רזולוציית מסך | 1920x1200 |
| סוג מסך | IPS |
| קצב רענון תצוגה | 60 Hz |
| מסך מגע | כולל |
| משקל | 1.64 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | מסך מסתובב |
| מערכת הפעלה | Windows 11 PRO |
| מצלמת רשת | כולל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | 802.11ax |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| אמצעי אבטחה | קורא טביעות אצבע |
| כונן אופטי | לא כולל |