| Anti-Glare | Anti-Glare |
| אחריות | שנה |
| פרטי האחריות | תמיכה טכנית, שירות ואחריות ONSITE ע"י מעבדות CPM בטלפון: 1-809-258-990 עפ"י תנאי החברה |
| מותג | Lenovo |
| סדרה | ThinkBook 16p G5 IRX |
| סוג מעבד | Intel Core i9 |
| דגם מעבד | 14900HX |
| דור מעבד | דור 14 |
| נפח זיכרון RAM | 32 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 1000 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| גודל מסך | 16 אינטש |
| רזולוציית מסך | 2560X1600 |
| סוג מסך | IPS |
| קצב רענון תצוגה | 60 Hz |
| מסך מגע | ללא |
| משקל | 2.2 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | Windows 11 PRO |
| מצלמת רשת | כולל |
| חיבורים | Bluetooth, Card Reader, DisplayPort, HDMI, אוזניות, מיקרופון, USB-C, USB |
| רשת אלחוטית | 802.11ax, WiFi 6E |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| אמצעי אבטחה | קורא טביעות אצבע, מצלמת IR |
| כונן אופטי | לא כולל |