| אתר היצרן | למידע נוסף מאתר יצרן |
| בלוטוט | BT 5.4 |
| תמיכה במערכות הפעלה | Windows 11 64BIT |
| תקופת אחריות | שנה |
| הערה | Gift: Sleeve + USB-A to RJ45 |
| גודל מסך | 14 אינטש |
| רזולוציית מסך | 2.8K (2880 x 1800) OLED |
| קצב רענון מסך ב-HZ | 120 |
| סוג מסך | OLED |
| CPUTYPE | Intel Ultra 5 |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225H |
| Neural Processor | Intel® AI Boost NPU |
| אחסון ראשי | 512GB NVME GEN4 |
| נפח זיכרון | 16GB DDR5 |
| מאיץ גרפי | Intel® Arc™ Graphics |
| כונן אופטי | ללא |
| מקלדת מוארת | כן, צבע יחיד |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
| מצלמת רשת | 1080P |
| יציאת מסך | 2x Thunderbolt™ 4 Support DisplayPort™ / High-speed Transferring + 1XHDMI |
| חיבור רשת קווי | USB-A to RJ45 gigabit ethernet |
| סוג וויי-פיי | Intel® Wi-Fi 7 Wireless (802.11be 2x2) |
| כניסות USB | USB3.2 TYPE A |
| מסך מגע | לא |
| TPM | TPM PTT |
| משקל בק"ג | 1.2 |
| צבע | כחול |
| חריצי זכרון פנויים | 0 |
| אחריות |
מוקד שירות לקוחות ארצי : 03-374-1339
קישור לשליחת פניה כתובה (מייל)
קישור לצ'אט
קישור לעמוד הגשת בקשה לפתיחת קריאת שירות
, מוקד שירות לקוחות ארצי : 03-374-1339 |