| אתר היצרן | למידע נוסף מאתר יצרן |
| Anti-Glare | Anti-Glare |
| USB Type-C® port, supporting USB 3.2 Gen 2 and DisplayPort | 1 |
| בלוטוט | BT 5.3 |
| תמיכה במערכות הפעלה | windows 10/11 64BIT |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
| חיבורי תצוגה | 1X Intel® Thunderbolt™ 4 connectors (USB4® USB Type-C® ports), supporting DisplayPort and Thunderbolt™ video output |
| גודל מסך | 16 |
| קצב רענון מסך ב-HZ | 144 |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| מעבד | AMD Ryzen™ 9 8940HX |
| אחסון ראשי | 1TB NVME GEN4 |
| אחסון נוסף | NVME GEN4 Empty Slot |
| נפח זיכרון | 32GB DDR5 |
| מאיץ גרפי | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU 8GB GDDR7 |
| מקלדת מוארת | כן RGB |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
| מצלמת רשת | 1080P |
| יציאת מסך | 1x Thunderbolt™ 4 support DisplayPort™+HDMI |
| חיבור רשת קווי | 100/1000 |
| סוג וויי-פיי | Intel® Wi-Fi 6E (802.11ax 2x2) |
| כניסות USB | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 10Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery |
| מסך מגע | לא |
| TPM | TPM 2.0 |
| משקל בק"ג | 2.2 |
| צבע | Jaeger Gray |
| מותג | Asus |
| סדרה | TUF Gaming A16 |
| סוג מעבד | AMD Ryzen 9 |
| דגם מעבד | 8940HX |
| נפח זיכרון RAM | 32GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 1000GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| רזולוציית מסך | 1920x1200 |
| קצב רענון תצוגה | 165Hz |
| משקל | 2.2 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| חיבורים | RJ-45, DisplayPort, אוזניות, מיקרופון, HDMI, USB-C, USB, Bluetooth |
| רשת אלחוטית | WiFi 6E, 802.11ax |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| אמצעי אבטחה | מצלמת IR |
| כונן אופטי | לא כולל |
| אחריות |
מוקד שירות לקוחות ארצי : 03-374-1339 |