| אתר היצרן | למידע נוסף מאתר יצרן |
| USB Type-C® port, supporting USB 3.2 Gen 2 and DisplayPort | 2 |
| בלוטוט | BT 5.3 |
| תמיכה במערכות הפעלה | Windows 11 64BIT |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
| חיבורי תצוגה | HDMI DP Type-c (DP/DATA) |
| גודל מסך | 16 |
| רזולוציית מסך | 1920x1200 |
| קצב רענון מסך ב-HZ | 144 |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| CPUTYPE | Intel® Core™ 5 processor |
| מעבד | Intel® Core™ 5 Processor 210H |
| אחסון ראשי | 512GB NVME GEN4 |
| נפח זיכרון | 8GB |
| מאיץ גרפי | NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 Laptop GPU 4GB GDDR6 |
| כונן אופטי | ללא |
| מקלדת מוארת | כן RGB |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
| מצלמת רשת | 720P |
| יציאת מסך | HDMI + USB-C® 3.2 Gen 1 (Support DP 1.2) |
| חיבור רשת קווי | 100/1000 |
| סוג וויי-פיי | 802.11 2X2 AC |
| מסך מגע | לא |
| TPM | TPM PTT |
| משקל בק"ג | 2.2 |
| צבע | אפור |
| אחריות |
מוקד שירות לקוחות ארצי : 03-374-1339
קישור לשליחת פניה כתובה (מייל)
קישור לצ'אט
קישור לעמוד הגשת בקשה לפתיחת קריאת שירות
, מוקד שירות לקוחות ארצי : 03-374-1339 |