| מותג | HP |
| סדרה | EliteBook 830 G6 |
| סוג מעבד | Intel Core i5 |
| דגם מעבד | 8265U |
| דור מעבד | דור 10 |
| מהירות מעבד | 1.6Ghz |
| נפח זיכרון RAM | 8GB |
| סוג זיכרון | DDR4 |
| נפח אחסון | 256GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | Intel UHD Graphics |
| גודל מסך | 13.3 אינטש |
| רזולוציית מסך | 1920x1080 |
| סוג מסך | IPS |
| קצב רענון תצוגה | 60Hz |
| מסך מגע | ללא |
| משקל | 1.48 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Home |
| מצלמת רשת | כולל |
| חיבורים | HDMI, אוזניות, מיקרופון, USB-C, USB, Bluetooth, RJ-45, Thunderbolt |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| רשת אלחוטית | 802.11ac |
| אמצעי אבטחה | לא כולל |
| כונן אופטי | לא כולל |