| Anti-Glare | Anti-Glare |
| מותג | Asus |
| סדרה | TUF Gaming F16 |
| סוג מעבד | Intel Core 5 |
| דגם מעבד | 210H |
| דור מעבד | Core דור 1 |
| נפח זיכרון RAM | 16 GB |
| סוג הזכרון | DDR4 |
| נפח אחסון | 1000 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| גודל מסך | 16 אינטש |
| רזולוציית מסך | 1920x1200 |
| סוג מסך | IPS |
| קצב רענון תצוגה | 144 Hz |
| מסך מגע | ללא |
| משקל | 2.2 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Home |
| מצלמת רשת | 1 מגה פיקסל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | 802.11ax |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| התאמה לגיימינג | גיימינג |
| כונן אופטי | לא כולל |