| מותג | Asus |
| סדרה | Zenbook 14 OLED |
| סוג מעבד | Snapdragon X2 Elite |
| דגם מעבד | X2E88100 |
| מהירות מעבד | 4.7Ghz |
| נפח זיכרון RAM | 32 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 1000 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | Qualcomm Adreno GPU |
| גודל מסך | 14 אינטש |
| רזולוציית מסך | 1920x1200 |
| סוג מסך | LED |
| קצב רענון תצוגה | 60 Hz |
| מסך מגע | ללא |
| משקל | 0.99 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | Windows 11 PRO |
| מצלמת רשת | כולל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | Wifi 7 |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| אמצעי אבטחה | מצלמת IR |
| כונן אופטי | לא כולל |