| מותג | Asus |
| סדרה | ProArt P16 |
| סוג מעבד | AMD Ryzen Ai 9 |
| דגם מעבד | HX 370 |
| דור מעבד | דור 8 |
| מהירות מעבד | 2Ghz |
| נפח זיכרון RAM | 64 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 2000 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | AMD Radeon Graphics |
| גודל מסך | 16 אינטש |
| רזולוציית מסך | 2880X1800 |
| סוג מסך | OLED |
| קצב רענון תצוגה | 120 Hz |
| מסך מגע | כולל |
| משקל | 1.85 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | Windows 11 PRO |
| מצלמת רשת | כולל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | Wifi 7 |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| אמצעי אבטחה | מצלמת IR |
| כונן אופטי | לא כולל |