| Anti-Glare | Anti-Glare |
| מותג | Asus |
| סדרה | TUF Gaming A16 |
| סוג מעבד | AMD Ryzen 7 |
| דגם מעבד | 260 |
| מהירות מעבד | 3.8Ghz |
| נפח זיכרון RAM | 32 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 1000 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | Integrated AMD Radeon 780M |
| גודל מסך | 16 אינטש |
| רזולוציית מסך | 2560X1600 |
| סוג מסך | IPS |
| קצב רענון תצוגה | 165 Hz |
| מסך מגע | ללא |
| משקל | 2.2 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | ללא |
| מצלמת רשת | כולל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | 802.11ax |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| התאמה לגיימינג | גיימינג |
| כונן אופטי | לא כולל |