| Anti-Glare | Anti-Glare |
| מותג | Asus |
| סדרה | Vivobook Go 15 |
| סוג מעבד | AMD Ryzen 5 |
| דגם מעבד | 40 |
| מהירות מעבד | 2.8Ghz |
| נפח זיכרון RAM | 16 GB |
| סוג הזכרון | DDR5 |
| נפח אחסון | 512 GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כרטיס מסך | AMD Radeon Graphics |
| גודל מסך | 15.6 אינטש |
| רזולוציית מסך | 1920x1080 |
| סוג מסך | LED |
| קצב רענון תצוגה | 60 Hz |
| מסך מגע | ללא |
| משקל | 1.63 ק"ג |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| מערכת הפעלה | ללא |
| מצלמת רשת | 1 מגה פיקסל |
| חיבורים | Bluetooth |
| רשת אלחוטית | 802.11ax |
| מודם סלולארי | לא כולל |
| אמצעי אבטחה | לא כולל |
| כונן אופטי | לא כולל |