| מותג | Lenovo |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Home |
| תצורת 2 in 1 | ללא |
| משקל | 1.63 ק"ג |
| סדרה | Slim 3 |
| סוג מעבד | Intel Core 5 |
| נפח זיכרון RAM | 16GB |
| מהירות מעבד | עד 4.8GHz |
| דגם מעבד | 210H |
| דור מעבד | דור 1 |
| סוג הזכרון | DDR5-4800 |
| נפח אחסון | 1000GB |
| סוג כונן קשיח | SSD |
| כונן אופטי | ללא |
| גודל מסך | 15.3 אינטש |
| רזולוציית מסך | 1920x1200 |
| סוג מסך | IPS |
| קצב רענון תצוגה | 60Hz |
| מסך מגע | כולל |
| כרטיס מסך | Intel Graphics |
| מצלמת רשת | FHD 1080p + IR |
| אמצעי אבטחה | Camera Privacy Shutter, TPM 2.0 |
| חיבורים | Bluetooth, USB-A, USB-C, HDMI, Audio jack 3.5mm, SD Card Reader |
| רשת אלחוטית | Wi‑Fi 6 + Bluetooth 5.2 |
| מודם סלולארי | ללא |
| פרטי האחריות | בבית הלקוח (טכנאי) על ידי HP ישראל, תמיכה טכנית בטלפון: 09-8304848 |
| אחריות | 3 שנים |