//
חיפוש
כל הקטגוריות
  תפריט Close

  LEGO DC Super Villains Nintendo Switch

  צאו להרפתקת לגו חדשה והפכו לנבלים הטובים ביותר שהיקום ראה ב-LEGO DC Super Villains. בפעם הראשונה בתולדות הסדרה, משחק LEGO נותן לכם את היכולת להיות הרשעים. זרעו הרס ובצעו תעלולים זדוניים במשחק מבדר ומלא אקשן שנכתב בשיתוף פעולה עם DC Comics.
  מק"ט: LDCSVNS
  מק"ט יצרן: LDCSVNS
  מחיר מקורי: ₪169.00
  ₪129.00
  i h
  משלוח חינם
   


  העלילה מתרחשת בחוויית עולם פתוח ונרחב ביקום של DC, חברי ליגת הצדק נעלמו והשאירו את ההגנה על כדור הארץ לחבריהם מהיקום המקביל, אשר הכריזו על עצמם כ- Justice Syndicate
  לפעמים דרוש יותר מגיבור-על אחד לבצע את העבודה וזה תלוי בכם או בקבוצה כדי לגלות את הכוונות של אלו הרוצים להיות גיבורי העל החדשים והמוזרים. 
  יצטרפו אליכם הסופר-נבלים המפורסמים: ה- 
  JokerHarley QuinnLex LuthorDeathstrokeKiller FrostSinestro ועוד אין ספור אחרים מ- Injustice League.
  קחו חלק בהרפתקה אדירה כדי להבטיח שהנבלים יישארו עם ידם על העליונה.

  זה טוב להיות רע – חברי ה- Injustice League לא יסכימו להיות מקום שני בכל הקשור לרשע. 
  עד היום שחקנים לא התנסו ביקום 
  LEGO מנקודת מבטם של הנבלים. 
  כאשר תאמצו את הנבל הפנימי שבתוככם, תתמודדו בקרבות אדירים, תפתרו חידות ותתגברו על מכשולים באמצעות איומים וטקטיקות המתבצעים בצורה הטובה ביותר על ידי החבר'ה הרעים.

  בנו בהתאמה אישית את דמותכם – צרו את הדמות הייחודית שלכם בתחילת המשחק או בחרו נבל מוכן מראש אשר יהווה את הגיבור הראשי ואת מרכז העלילה. 
  תוכלו להתאים אישית את המראה, הסגנון, היכולות וסיפור הרקע של הדמות. שחררו יכולות וכוחות חדשים והתאימו אלמנטים כאשר מתקדמים תוך כדי העלילה.

  עלילה כיפית בטירוף מבית DC Comics – יהיה עליכם להילחם ברשעות לכל אורך הסיפור המקורי והומוריסטי הנכתב בשיתוף פעולה עם DC Comics
  בין אם זה לרסס גרפיטי על חומות העיר או לפזר רעל כדי לזרוע פחד, לסופר-נבלים יש את הזכות המלאה להשתמש בארסנל הטריקים שלהם כדי לעצור את תוכנית של ה- 
  Justice Syndicate

  מקומות חדשים לחקור – המיקום המרכזי של המשחק מתרחש ב- Gotham City ו- Metropolis.
  כולל מקומות אחרים מ- 
  DC Comics כמו SmallvilleHall of DoomHall of Justice ו- Justice League Watchtower.

  התאחדו ושחקו במצב שיתוף הפעולה – חברים ומשפחה יכולים להצטרף לחוויה בכל שלב באמצעות מצב מרובה משתתפים. התאחדו לקרבות בוסים אדירים ועוד הרבה יותר.

  אירועים במרכז הפשע – אירועים נפרדים המובלים ע"י גיבור על או נבל יאפשרו לכם לבצע מגוון משימות כגון שוד לצד נבלים אחרים או לנצח את החבר'ה הרעים במשימות הרואיות.