//
חיפוש
כל הקטגוריות
  תפריט Close

  Minecraft Nintendo Switch

  Minecraft הוא משחק הרפתקאות בו השחקנים יכולים לפרק ולבנות כמעט כל דבר שרק ירצו בעזרת בלוקי בנייה בסגנון ״לגו״. חיקרו עולמות שנוצרים בצורה רנדומלית ובנו מבנים מדהימים מהבקתה הפשוטה ביותר לבית לבנים ועד לטירה ענקית.
  מחיר מקורי: ₪169.00
  ₪135.00
  i h
  משלוח חינם
   

  גירסת ה-Bedrock Edition של המשחק מכילה את כל התוכן לשמחק שפורסם בעבר, כולל חבילת הסופר מריו Mash-Up Pack הבלעדית למערכות נינטנדו וכל הרחבות ה-DLC הזמינות, רק שהפעם אתם יכולים להתחבר עם חברים שמשחקים במשחק על מערכות משחק שאינם קונסולות נינטנדו דרך אפשרות ה-Cross Platform Play.

  עם Minecraft על ה- Switch, אתם יכולים לקחת את הגרסה החדשה ביותר של המשחק הפופולרי לכל מקום שאתם הולכים. מעריצי Nintendo ו Minecraft כאחד ישמחו לגלות כי חבילת ה-סופר מריו Mash-Up Pack מגיעה גם היא עם המשחק. שחקו וחקרו עולם מלא בדמויות קלאסיות ומקומות מוכרים מהעולם של מריו !

  בנו כל מה שאתם יכולים לדמיין עם משאבים אינסופיים במצב Creative, או צאו להרפתקאות ענק במצב Survival כשאתם עושים מסעות אל מקומות רחוקים ומסתוריים, ולעומק העולמות האינסופיים שלכם.

  האם תתחבאו מהמפלצות או תבנו כלים, שריון ונשקים להילחם חזרה? אין צורך לצאת לבד! חלקו את ההרפתקה עם חברים במסך מפוצל או ברשת- עד 8 שחקנים יכולים לשחק יחד ברשת ו-4 חברים יכולים להצטרף יחד למסך המפוצל על גבי מסך הטלויזיה או המסך המובנה של ה- Switch