חיפוש
Hebrew
כל הקטגוריות
  תפריט Close

  Nights of Azure 2 PS4 הזמנה מוקדמת

  Bride of the New Moon
  מק"ט: Nights of Azure 2 PS4
  זמינות: קיים במלאי
  ₪249.00
  i h
  מועד אספקה: אספקה עד 2 ימי עסקים

  Nights of Azure 2: Bride of the New Moon מתרחש בעיר בדיונית במערב אירופה  לקראת סוף המאה ה -19. הסיפור מתמקד באבירת מגן  בשם Alushhe ושני חברי הילדות שלה – ליליאנה, כוהנת לב טוב, ו Ruhenheid, אביר קדוש של מסדר Lourdes . בעת שמירה על ליליאנה, אלוש נקלעת למארב ונהרגת רק כדי להתעורר מאוחר יותר כמו חצי מלאכותי השד על ידי הקוריה החדשה, ארגון דתי עם קשרים אפלים . בחברה של מגוון של בעלי ברית בלתי צפויים עם העבר שלהם ואת סדר היום, הרצון החזק של Alushhe להציל את ליליאנה נותן לה את הכוח לפזר את הצללים מן העולם ואת המוטיבציה לחשוף את האמת המזעזעת מאחורי המלכה של הירח מסתורי.

   

  מאפיינים:

  Nights of Azure 2: Bride of the New Moon מציג יכולת  משחק משופרת נוספת ! שני Servantypes, Striker ו Tricker הוכנסו – עם Striker Servanstransforming לתוך נשק לזמן קצר כדי להציע נזק התקפה גדול יותר, ו TrickerServans מציע פעולות מיוחדות בעולם, כגון היכולת לדאות על פני פערים בצינוק.

   

  להילחם לצד זר יפה של חבצלות : לאורך כל המסע שלה  Alushe תפגוש תווים מיוחדים המכונים חבצלות. לחברים אלה יש עבר משלהם וסדר יום שלהם, אבל הם נשבעים להילחם עם אלוש כנגד האויב האמיתי שלהם … מלכת הירח. משחק תפקיד מכריע בקרב, תווים אלה יכולים לתת לשחקן את  העליונות עם שילוב התקפות שילוב

  חבצלות מים עם חיבה  : קשרים הם מרכיב מפתח במשחק . לכל חבצלת יש את רמת החיבה שלה, אשר ניתן להגדיל באמצעות השלמת בקשות. כך גם יגדלו הקשרים שלהם ויפתחו יכולות מיוחדות מיוחדות ואירועים יתרחשו, המאפשר לשחקנים כדי לפענח את המסתורין של הגורל האכזר להגדיר לפניהם.

  להילחם נגד אויבים הרסנים: קרבות ענק מול בוסים חדשים המוצגים בסדרה אשר יבדקו את Alushe ואת יכולות החבצלות שלה .תצפית על נקודות התורפה של האויב ולתקוף כשהם עם המגינים למטה , מאפשר למכת מחץ  להתבצע – לכל אויב יש יכולות ייחודיות שעליהן על  השחקנים להתגבר.