חיפוש
Hebrew
כל הקטגוריות
  תפריט Close

  Nintendo DSi Bronze XL

  הגרסה החדשה של DSi עם מאפיינים חדשים !
  מק"ט: ds4
  זמינות: 100 קיים במלאי
  ₪1,599.00
  ₪1,249.00
  i h
  מועד אספקה: אספקה עד 2 ימי עסקים
  מידע כללי:

  נינטנדו כבר מזמן מוכרת בתור החברה המובילה למשחקיות ניידת, וממשיכה את המסורת הזו עם ה-DSi XL. מכשיר זה הוא ההתקן הרביעי בסדרת DS המצליחה למכשור משחקיות ניידת. ה-DSi XL  מחזיק בכל הפונקציונליות של דגמי ה-DSi הקודמים - כולל שתי מצלמות דיגיטליות, שליטה בעזרת מסך מגע, דפדפן אינטרנט מובנה, הרחבת זיכרון בעזרת כרטיס SD, מערכת להורדת משחקים ועוד - אך גם כולל בתוכו תוספות חדשות הייחודיות רק לו. מכיל שני מסכי LCD הגדולים יותר מבדגמים אחרים (4.2 אינץ' כל אחד), עט מיוחד וגדול יותר, שלושה משחקים ואפליקציות הכלולים על המערכת, ושני צבעים סכמטיים למסך. 

  על המערכת:

  ה-DSi XL היא החומרה השנייה ששוחררה בפס הייצור של ה-DSi והיא מערכת משחקי וידאו ניידת חזקה ובעלת שני מסכים אקסטרה-גדולים. כל אחד בגודל 4.2 אינץ', כאשר ביחד הם גדולים ב-93% מגרסת ה-DSi הרגילה. לא רק שהוא מחזיק בכל המאפיינים של גרסת ה-DSi הסטנדארטית, הוא גם תומך לאחור בכל משחק שיצא ל-DS, DS lite ו-DSi, ובכך מאפשר גישה לכל המשחקים והאפליקציות דרך החנות של נינטנדו. כמו כן, הקונסולה מגיעה עם שלושה משחקים ואפליקציות מובנים על המערכת. מאפיינים נוספים של הקונסולה כוללים שליטה בעזרת מסך מגע עם העט הכלול של נינטנדו, היכולת לצלם, לערוך ולחלוק תמונות עם חברים בעזרת שתי המצלמות הדיגיטאליות המובנות, ניגון מוזיקה בעזרת התוכנה המובנית של ה-DSi וגלישה באינטרנט בעזרת הדפדפן המובנה של נינטנדו. ממשחקיות ניידת ועד לשימוש בכלים יום-יומיים, ה-DSi XL עושה את הכל!

  • מחזיק בכל הפונקציונליות של מכשירי ה-DSi הקודמים כולל: הורדות דרך החנות של נינטנדו, שתי מצלמות דיגיטאליות מובנות על הקונסולה, גישה לאינטרנט ומשחקיות דרך הדפדפן המובנה, ניגון מוזיקה וקבצי אודיו במגוון דרכים, תמיכה בהרחבת זיכרון בעזרת כרטיס SD ועוד.
  • שני מסכי LCD גדולים וחדשים (כל אחד בגודל 4.2 אינץ') המאפשרים איכות וויזואלית ללא פשרות וחווית משחקיות של DS ברמה הגבוהה ביותר הקיימת נכון להיום. המסכים גדולים ב-93% ממסכי ה-DS הישנים.
  • היחידה באה עם שלושה כותרי DSiWare, כולל: Brain Age Express: Math, Brain Age Express: Arts & letters ו- Photo Clock.
  • צבע ברונזה מרהיב יעטר את הקונסולה ויוסיף מגע מיוחד למכשיר שלכם.
  • החומרה כוללת עט בגודל מלא שצבעו תואם את צבע המכשיר שלכם.