חיפוש
Hebrew
כל הקטגוריות
  תפריט Close
  חזרה לכל המאמרים

  PS4 או PS4 Pro: מה באמת ההבדל ?

  אם אתם מחפשים לקבל פלייסטיישן 4 חדש, או מחפשים שדרוג, ייתכן שאתה מתלבט על הבחירה הטובה ביותר מתוך אלה שני, admittedly-consoles דומה. אבל בעוד ששניהם עשויים לשחק את אותה ספרייה של משחקים, ישנם הבדלים מעטים מתחת למכסה המנוע, וגיימרים רבים ירצו שהמכשיר בעל הביצועים הגבוהים ביותר שיוכלו למצוא למשחקי AAA כמו אלוהים של מלחמה או הדגימה את ה- PlayStation VR הטוב ביותר.

   

  את PS4 Pro הוא מציע את קונסולת פרימיום מ Sony, אבל לא טועה זה עבור PS5: זה יותר refit מאשר כל מחשב אחר. עם זאת, עדיין יש הרבה יותר קורה עם קונסולת חדשה ממה שאתה עשוי לחשוב.

   

   


  אז מה ההבדל? ההבדל העיקרי הוא הפתרון. בעוד PS4 המקורי מוגבל למקסימום של 1080p, החדש PS4 Pro יכול ללכת גבוה ככל 2160p - או 4K, כפי שהיא ידועה יותר. לתפוס (כי תמיד יש לתפוס הוא לא שם?) היא כי המשחקים יצטרכו לקבל תיקון PS4 Pro כדי לאפשר החלטות מפורטות יותר. טלאים אלה מצערים, כי עדיין רק חלק קטן של הספרייה של המסוף יש להם. הולך קדימה, כל משחקי PS4 חדשים יצטרכו לכלול 'מצב Pro', אשר יאפשר להם לעשות את רוב החומרה המשופרת של Pro. זה די הרבה ערבויות כי יהיה הרבה תוכן Pro בעתיד, אם כי עכשיו זה קטעים רזה. היתה לנו הזדמנות לחוות את מה שמסוף חדש מסוגל - מפורט מאוד 4K / HDR משחק, Ultra-HD מדיה הזרמת מיישומים כמו Netflix ואת מצב Pro חדש - אבל עכשיו זה הזמן להבין איך זה צורות עד את חומרת PS4 הקיימת.

   

   

  עם מיקרוסופט לשחרר אתXbox One X, שדרוג חצי צעד דומה של הקונסולה הקיימת שלה,PS4 Pro vs PS4 הדיון הוא בדיוק רלוונטי היום כמו כאשרPS4 Pro הראשון שפורסמו בשנת 2016. כמו בעודXbox One X מושך קדימהPS4 Pro במונחים של כוח גלם, יש לו דבר גדול חסר: בלעדיSony כגוןUncharted 4 ו אופק: אפס שחר.

   

   

  השוואת מחירים

  Pro מציע כמה יתרונות ברורים למדי על PS4 המקורי, אבל יש עדיין הרבה סיבות ללכת על האחרון. כלומר, מחיר. תסתכל על כמה עסקאות הנמוך ביותר זמין עבור קונסולת פופולרי של סוני.

  ראה חיצוניPS4 Pro הוא גדול יותר, אבל לא הרבהסיום מלוטש על גבי קוProההבדל הברור ביותר ביןPS4 המקוריPS4 Pro הוא תוספת של שכבה נוספת על המסוף. בעודPS4 המקורי היו שתי שכבות מופרדים על ידי פער עבור כונן הדיסק ושתי יציאותUSB, PS4 Pro יש שלוש שכבות. למרבה המזל זה לא מוביל לעלייה רבה מדי של הממדים שלה.PS4 המקורי נמדד 275.1x 305.1 x 53.1mm, בעודPro צעדים 295x 327 x 55mm. זה אומר שזה קצת יותר גדול, זה 2cm עמוק ו 2cm רחב יותר, אבל מעניין זה פחות או יותר באותו גובה. זה גם חצי קילוגרם כבד יותר, או רק מעל קילוגרם.

   

   

  קשריםPS4 Pro יש יציאתUSB נוספתPS4 Pro יש גם יציאת שמע אופטיPS4 המקורי משתמשHDMI 1.4, Pro משתמשHDMI 2.0aבמונחים של מחברים אחוריים, ה-PS4 Pro זהה כמעט ל-PS4 הסטנדרטי, מלבד תוספת של יציאתUSB 3.0 נוספת - אשר אמורה להיות שימושית למדי אם אתם מתכננים לחבר את מכשיר ה-PlayStation VR, מכיוון שהדיבורית האישית תופסת יציאתUSB כאשר היא מחוברת. יציאתUSB נוספת היא הכללה מעולה, מאזPSVR מביא בחזרה את בקרי הבקר אשר כל אחד צריך יציאתUSB לחייב.

   

   

  שלא כמו PS4 החדש רזה, PS4 Pro האם לכלול פלט אודיו אופטי על הגב כמו השקת PS4 המקורי.

   

  ההבדל הסופי בין היציאות בגב הקונסולה הוא יציאת HDMI. בעוד PS4 המקורי היה יציאת HDMI 1.4, ה- PS4 Pro יש יציאת HDMI 2.0 כדי לאפשר את זה פלט ב 4k החלטות (עוד על כך מאוחר יותר).

   

  חשוב לציין כי אתה לא צריך לשדרג את כבל HDMI כדי לנצל את 4K, למרות מה סוני טוענת על שאלות נפוצות הרשמי שלה. כל כבל HDMI שיכול להתמודד עם 1080p יכול לעשות 4K בסדר גמור.

   

  כונן אופטי

  בשתי המערכות יש כונני Blu-ray

  אף אחד מהם אינו מסוגל לנגן Blu-Ray 4K

  פרסומת

   

  זוהי נקודה כואבת במיוחד עבור המערכת החדשה של סוני. למרות ספקולציות להיפך, PS4 Pro אינו כולל נגן Blu-Ray Ultra-HD. זה יכול לשחק HD 1080p HD מלא דיסקים בדיוק כמו PS4 המקורי.

   

  ההחלטה של ​​Sony להשמיט Ultra-HD כונן Blu-Ray מהמערכת הוא תמוה, בהתחשב בכך Blu-ray תמיכה היה אחד boons העיקריים של PS3. עכשיו, Sony עשוי להיות שמירת זה עבור קונסולת אחרת בהמשך הדרך, עם זאת, בהתחשב בכך של Xbox One של מיקרוסופט כבר יש את הדיסק דיסק גבוהה, זה היה נהנו Sony להשיק את Pro עם אחד גם כן.

  פנים

  PS4 Pro יש ביצועים GPU טוב יותר (4.2 TFLOP לעומת 1.84)

  PS4 Pro יש אנטנת Wi-Fi 802.11ac ו- Bluetooth 4.0

  PS4 Pro יש עוד 1GB של זיכרון RAM DDR3

  פרסומת

   

  הפנימיים הם המקום שבו אנו רואים את ההבדל העיקרי הראשון שלנו PS4 המקורי.

   

  שני קונסולות לשתף מעבד AMD יגואר x86-64 8 ליבות, אשר ראה עלייה של 30% במהירות השעון מ 1.6GHz ל 2.1GHz.

   

  בינתיים GPU ראה גידול ביצועים הרבה יותר גדול. כוחה הוכפל, ואת מהירות השעון שלה כבר שיפרה מ 800MHz ל 911MHz.

   

  בסך הכל GPU יש קפץ מ 1.84 TFLOP ב ההשקה PS4 ל 4.2 TFLOP ב Pro. חבטה זו היא כדי להתאים את הפונקציונליות החדשה 4K.

   

  ה- Wi-Fi של Pro ראה גם שדרוג לכלול 802.11ac ו bump Bluetooth v2.1 ל v4.0. שני שדרוגים אלה נראו גם PS4 חדש רזה.

   

  Pro יש גם 1GB נוסף של זיכרון RAM DDR3, אשר ישמש עבור יישומים שאינם המשחקים כדי לשחרר את זיכרון GDDR5 מהר יותר עבור ביצועי המשחקים.

   

   

  4K טלוויזיה ביצועים

  PS4 Pro תומך 4K / HDR

  PS4 המקורי תומך רק HDR

  מפתחים מחליטים כיצד להשתמש בכוח הנוסף

  זהו אחד גדול - הסיבה העיקרית היא שווה את ביצוע הקפיצה מן החומרה המקורית ל PS4 Pro. ה PS4 Pro תומך 4K פלט, בניגוד תקן של PS4 מלא HD 1080p ברזולוציה.

   

  כשמדובר שירותי הזרמת כגון Netflix זה אומר כי המסוף יוכל לשחק סרטים ותוכניות טלוויזיה ברזולוציה המקסימלית שלהם, אבל לצערי היעדר Ultra HD Blu-ray הכונן אומר כי המסוף לא יוכל לשחק מדיה פיזית 4K.

   

  משחקים קצת יותר מסובך כי זה יהיה עד למפתחים להחליט איך הם רוצים להשתמש שריר נוסף של PS4 Pro, אם כי אנחנו רואים את זה לשאת יותר פירות ככל ג 'קד למעלה קונסולת הוא על השוק.

   

  פרסומת

   

  בסקירה שלנו על אלוהים של המלחמה, מצאנו את הגירסה PS4 Pro בא עם שני מצבי גרפיקה נפרדים: אחד אשר מעדיף החלטה, הצגת המשחק על לוח המחוונים 2160p (או 4K), ועוד אשר מעדיף ביצועים, הורדת את הרזולוציה ל 1080p אבל מציג בשעה framerate זה קרוב ל 60fps (אבל אף פעם לא ממש נעילה על זה).

   

  אחד שתבחר יהיה כמובן לרדת העדפה אישית שלך. התנועה המצלמה היא הרבה, הרבה יותר חלקה במצב הביצועים, אם כי הירידה בפירוט חזותי בולט - במיוחד במשחק, שבו רמת הפירוט לראות 4K הוא כל כך גבוה.

   

  כמובן, HDR זמין גם עבור אלה עם טלוויזיות התומכות בפורמט, ואנחנו יכולים לומר שזה בהחלט מוסיף את החוויה, במיוחד כשמדובר תאורה וצללים

   

   

  תגובות
  כתוב תגובה סגור