חיפוש
Hebrew
כל הקטגוריות
  תפריט Close

  Ps4 Watch Dogs 2 – Gold edition

  מרקוס הולאווי הוא האקר צעיר ומבריק החובר ל קבוצת האקרים ידועה לשמצה במטרה לחשוף את הסכנות הסמויות של מערכת ה-ctOS 2.0, הנשלטת על ידי תאגידים מושחתים העושים בה שימוש שלא כדין בפיקוח וביצוע מניפולציות על אזרחים בקנה מידה עצום
  מק"ט: 1154gh7
  ₪350.00
  i h
  משלוח חינם
  מועד אספקה: אספקה עד 2 ימי עסקים

  העלילה

  בשנת 2016, ctOS 2.0 מערכת ההפעלה המתקדמת המתפעלת את תשתיות העיר, יושמה בכמה ערים בארצות הברית בכדי ליצור מטרופולין בטוח ויעיל יותר. שחקו כמרקוס הולאווי, האקר צעיר ומבריק המתגורר באזור המפרץ של סן פרנסיסקו, העיר בה החלה מהפכת ההייטק. חברו ל-DedSec, קבוצה ידועה לשמצה של האקרים, במטרה לחשוף את הסכנות הסמויות של המערכת ctOS 2.0, הנשלטת על ידי תאגידים מושחתים, אשר עושים בה שימוש שלא כדין בפיקוח וביצוע מניפולציות על אזרחים בקנה מידה עצום. באמצעות ידע הפריצה שלכם ובסיוע קבוצת DedSec, בצעו את פריצת המאה, הכריעו את ctOS 2.0 והחזירו לאנשים את החופש השייך להם.

  ברוכים הבאים לאזור המפרץ בסן פרנסיסקו

  חקרו עולם פתוח, מסיבי ודינמי, המציע מגוון מדהים של אפשרויות משחק: פתחו לעצמכם נתיב תחבורה בפקקי תנועה בזמן שאתם מנהלים מרדף מכוניות מסוכן ברחובותיה המתפתלים של סן פרנסיסקו, קפצו בין גגות בשכונות הצבעוניות של אוקלנד או חדרו אל תוך המשרדים של חברות חוד החנית מעמק הסיליקון. יש הרבה סודות לחשוף במקום לידתה של מהפכת ההייטק.

  השתמשו ביכולות הפריצה שלכם כנשק

  פרצו אל מערכות תשתית העיר, לכל מכשיר שמחובר אליהן ולמסד הנתונים האישיים של כל אחד. השתלטו על רחפנים, מכוניות, מנופים, רובוטי אבטחה, ועוד הרבה. פרצו למערכות של האויבים כמו גם לעוברים ושבים – בצעו מניפולציות בדרכים שונות על מנת להפעיל שרשרת אירועים בלתי צפויה. כל אדם, כל רכב שהם נוהגים בו, כל מכשיר מחובר שברשותם חשוף לפריצה.

  אתם בשליטה

  השתמשו ביכולות הפריצה וההתגנבות שלכם להשלים משימות מבלי לפגוע באויבים, או שלבו בין פריצה וכלי נשק לגישה אכזרית יותר. התמקצעו בכישורים שונים המתאימים לסגנון המשחק שלכם ושדרגו את כלי הפריצה שלכם - מכוניות בשלט רחוק, רחפנים, נשק תוצרת מדפסת תלת ממד ועוד.

  צרו קשר עם חברים באופן פשוט וחלק

  הישארו מחוברים לחברים שלכם באמצעות חוויה מרובת שחקנים חלקה הכוללת Co-op וגם משחק של אחד נגד השני, כולם זמינים בעולם פתוח משותף לכולם.

   

  מהדורת GOLD כוללת:

  תוכן פיזי

   

  • עותק משחק Watch Dogs 2  עם עיצוב עטיפה מיוחד

  תוכן דיגיטאלי

  Season Pass

  המשיכו ליהנות מתכני Watch Dogs 2 כל השנה, כולל DLC, משימות נוספות ותכנים להתאמה אישית.

  ערכות תוכן להתאמה אישית:

  ערכת נושא PUNK

  ערכה המקנה למרקוס תלבושת חדשה לעצמו, לרכב, לרחפן או לנשק שלו בסגנון Punk.

  ערכת נושא STREET ART

  ערכה המקנה למרקוס תלבושת חדשה לעצמו, לרכב, לרחפן או לנשק שלו בהשארת אומנות רחוב.