חיפוש
Hebrew
כל הקטגוריות
  תפריט Close

  Wonderbook Diggs Nightcrawler

  מק"ט: 1046
  ₪100.00
  i h
  מועד אספקה: אספקה עד 2 ימי עסקים
   

  אתה יכול לעזור לבלש סיפורים לספר את דיגס לחשוף את האמת מאחורי נפילתו של המפטי דומפטי? Wonderbook ™ מציג סרט נויר השראה, סיפור בלשי שפותח באופן בלעדי עבור מערכת פלייסטיישן ® 3 בשיתוף עם פרס האוסקר ® זוכה Moonbot Studio.

   

  Diggs Nightcrawler ™ הוא בלש פרטי bookworm ב City Library נזרק לתוך עולם של פשע והונאה מרגע שאתה הופך את הדף למשרדו. צפה כמו Diggs הוא ממוסגר לרצח של החבר הכי טוב שלו הבוס ואז להצטרף אליו במסע שלו כדי לנקות את שמו ולגלות את הנבל האמיתי מאחורי הפשע. באמצעות וונדרבוק אינטואיטיבי היקפי לתפעל את עולמו, לגלות הפתעות נסתרות סביב כל פינה מעל כל דף. וכאשר דיגס מסתבך, זה "לך, ילד". האם יש לך מה שנדרש כדי לעזור Diggs להגיע לתחתית המסתורין?

  • עזרה bookworm gumshoe Diggs להגיע לתחתית סדרה של תעלומות עכור בספריית העיר ולהוכיח את עצמך שותף הוא יכול לסמוך עליו.

  • אינטראקציה עם וונדרבוק כדי לחפש ברחובות העיר הספרייה רמזים, השאלה חרוזים קלאסיים תווים חרוזים לגלות הפתעות על כל דף.

  • תיהנו מסיפור מסוגנן מאולפני מונבאט באוסקר, המערבבים את ההתעלמות האטמוספירה עם הסיפור על מותו המבולגן של המפטי דומפטי.

   

  הודעה: וונדרבוק היקפי נדרש והוא נמכר בנפרד.

   

  נדרש בקר תנועה PlayStation®Move ו- PlayStation®Eye (נמכר בנפרד).

  נדרש PlayStation®Eye (נמכר בנפרד).

   

  רכישה או שימוש בפריט זה כפופים לתנאים ולהגבלות של PlayStation®Network, להגבלות השימוש של פריט זה ולתנאים רלוונטיים אחרים הנמצאים בכתובת http://www.us.playstation.com/support/useragreements. אם אינך מעוניין לקבל את כל התנאים הללו, אל תקנה או תשתמש בפריט זה.

   

  Augmented מציאות הספר טכנולוגיה © 2013 Sony המחשב בידור אירופה. Wonderbook הוא סימן מסחרי של Sony המחשב בידור אמריקה LLC. © 2013 Sony המחשב בידור אירופה. Diggs Nightcrawler הוא סימן מסחרי של Sony המחשב בידור אמריקה LLC. פותח על ידי SCEE לונדון סטודיו, Moonbot אולפנים Exient מוגבלת.

     לינק לדף המוצר

  \Can you help storybook detective Diggs unravel the truth behind Humpty Dumpty’s downfall?

  Wonderbook™ presents a film-noir inspired, detective story developed exclusively for the PlayStation®3 system in partnership with the Academy Award® winner Moonbot Studio.

  Diggs Nightcrawler™ is a bookworm private detective in Library City thrown into a world of crime and deception from the moment that YOU turn the page to his office. Watch as Diggs is framed for the murder of his best friend and boss then join him in his quest to clear his name and discover the true villain behind the crime. Using the intuitive Wonderbook peripheral to manipulate his world, discover hidden surprises around every corner and over every page. And when Diggs gets in trouble, it’s over to you, Kid. Do you have what it takes to help Diggs get to the bottom of the mystery?

  • Help bookworm gumshoe Diggs get to the bottom of a series of murky mysteries in Library City and prove yourself a partner he can rely on.
  • Interact with Wonderbook to search the streets of Library City for clues, question classic nursery rhyme characters and discover surprises on every page.
  • Enjoy a stylish story from Oscar-winning Moonbot Studios that mixes atmospheric sleuthing with the tale of Humpty Dumpty’s messy demise.