חיפוש
Hebrew
כל הקטגוריות
  תפריט Close

  כרטיס מתנה 50 ₪ Xbox one

  כרטיס 50 ש"ח Gift Card לשימוש בחשבון ישראלי המתאים לקונסולות Xbox.
  ₪70.00
  i h
  מועד אספקה: אספקה עד 2 ימי עסקים

   כרטיס מתנה 50 Xbox onegiftCard  מאפשר גישה מיידית לקניית מגוון רחב של תכנים הניתנים להורדה, כולל משחקים ותוספות, חבילות מפה, מוסיקה, סרטים בהבחנה גבוהה ותוכניות טלוויזיה, ספורט ועוד, ישירות ב- Xbox One, Xbox 360, Windows Phone 8 או Windows 10 מחשבים אישיים, טבליות וטלפונים. וב- Xbox One, אתה יכול לקנות ולהוריד משחקים שובר קופות מלא את היום שבו הם הושקו. נהדר כמו מתנה, הקצבה, או כרטיס אשראי חלופי גם כן.

   

  כולל:

  - כרטיס מתנה 50  Xbox Live (ישראל) x1

   

   

  בידור מובחר

  השתמש ב כרטיס מתנה 50  Xbox Live (ישראל) כדי להוריד את האחרונה הפופולרי HD סרטים, תוכניות טלוויזיה, וספורט, כמו גם את hottest מוסיקה ולצפות אירועים חיים.

   

  הורד את האפליקציות המועדפות עליך

  יש לך Xbox One? השתמש בכרטיס זה של ארצות הברית Xbox Live כדי להוריד את היישומים האהובים עליך. ככה אתה יכול לצלם אותם זה לצד זה עם משחק, אז אתה יכול לשחק ולצפות בו זמנית ואתה לעולם לא תחמיץ רגע.

   

   

  כיצד לפדות את כרטיס מתנה 50  Xbox Live קוד כרטיס מתנה?

   

  מימוש כרטיס זה לחשבון Microsoft (ישראל) של ישראל. כל שעליך לעשות הוא להיכנס לחשבונך ולהזין את מספר הכרטיס בן 25 הספרות. כדי ליצור חשבון חדש, בקר בכתובת https://commerce.microsoft.com. אתה חייב להיות 13 +. הערך המלא של הכרטיס יחול על חשבון Microsoft שלך וייתכן שישמשו לרכישות כשירות (החרגות חלות) שבוצעו ישירות בחנויות Xbox ו- Microsoft מקוונות נבחרות. מגבלות הגיאוגרפיה והגבלות האיזון חלות. רכישות ומחירי זכאים עשויים להשתנות בהתאם לאזור, למכשיר ולמשך הזמן.

   

  אין תאריך יציאה או דמי שירות

  כרטיס מתנה 50  Xbox Live (ארה"ב) מאפשר גישה מיידית לקניית מגוון רחב של תכנים הניתנים להורדה, כולל משחקים ותוספות, חבילות מפה, מוסיקה, סרטים בהבחנה גבוהה ותוכניות טלוויזיה, ספורט ועוד, ישירות ב- Xbox One, Xbox 360, Windows Phone 8 או Windows 10 מחשבים אישיים, טבליות וטלפונים. וב- Xbox One, אתה יכול לקנות ולהוריד משחקים שובר קופות מלא את היום שבו הם הושקו. נהדר כמו מתנה, הקצבה, או כרטיס אשראי חלופי גם כן.