חיפוש
כל הקטגוריות
  תפריט Close

  מצטערים - מוצר זה אינו זמין יותר

  בקר RAZER Raiju TOURNAMENT PS4/PS5

  יצרן: Sony
  שלט ה- PS4/PS5 האלחוטי איכותי ומהונדס במיוחד לשליטה ובקרה על איכות המשחק שלך. הוא מגיע עם 4 כפתורי שליטה נוספים הניתנים להסרה ותכנות מלא באמצעות אפליקציה ייעודית. עם אפשרות לחיבור קווי או לחיבור אלחוטי שליטה בעוצמת הווליום ולחצן להשתקת המיקרופון, בעל עיצוב אקסלוסיבי אחריות לשנתיים ע"י היבואן הרישמי
  מק"ט: 90903-002-07
  מק"ט יצרן: 90903-002-07
  מחיר מקורי: ₪499.00
  ₪449.00
  i h

  אתר-

  שלט ה-  PS4  האלחוטי איכותי ומהונדס במיוחד לשליטה ובקרה על איכות המשחק שלך. הוא מגיע עם 4 כפתורי שליטה נוספים הניתנים להסרה ותכנות מלא באמצעות אפליקציה ייעודית. עם אפשרות לחיבור קווי או לחיבור אלחוטי שליטה בעוצמת הווליום ולחצן להשתקת המיקרופון, בעל עיצוב ארגונומי קל ונוח להפליא.

  ארבעה כפתורים נוספים הניתנים לתכנות על מנת להעניק לכם יתרון משמעותי במשחק, יש לבקר ארבעה כפתורים נוספים -  2 כפתורי Bumber בצדדים ושני כפתורי הדק שניתנים לפירוק בגב של הבקר, כל אחד מארבעת הכפתורים הנוספים יכול להחליף כל אחד מהכפתורים הרגילים.

  עם אפליקציה סלולרית משלה, באפשרותך לבצע צורה מחודשת של לחצנים ומפעילים מרובי פונקציות, להתאים את רמות מצמד הרגישות או לכוונן את עוצמת המנועים כדי להשלים את חווית המשחק שלך - בכל זמן ובכל מקום.

   עיצוב ארגונומי הבקר עוצב תוך מחשבה על הקימורים הטבעיים של כף היד שלך, הוא קל משקל מאפשר נוחות מקסימאלית במשחק לאורך זמן.

  מצב הדק כאשר מצב הדק מופעל, מתגי העצירה המכניים מקטינים מאוד את המרחק לשני הטריגרים העיקריים, מה שמאפשר פעולה מהירה לביצוע יתרון תחרותי.

  תקציר- שלט ה-  PS4  האלחוטי איכותי ומהונדס במיוחד לשליטה ובקרה על איכות המשחק שלך. מגיע עם 4 כפתורי שליטה נוספים הניתנים עם אפשרות לחיבור קווי או לחיבור אלחוטי שליטה בעוצמת הווליום ולחצן להשתקת המיקרופון, בעל עיצוב ארגונומי קל ונוח להפליא.

  מפרט-

  עד 11 שעות בטעינה אחת*

  כבל מיקרו USB באורך 3 מטר

  חיבור Bluetooth

  יציאת סטריאו ומיקרופון 3.5 מ"מ.

  משקל: 322 ג'

  מתאים גם למחשב ה-PC

  תבנית גומי לאחיזה יציבה

  מעצורי טריגרים ניתנים להוספה

  ציפוי גומי לג'ויסטיקים ניתן להוספה